Μαΐ 09

ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ e-εγγραφές.

Αγαπητοί γονείς,

Ενόψει της λειτουργίας της εφαρμογής e-εγγραφές για την υποβολή των ηλεκτρονικών αιτήσεων εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής των μαθητών/τριών στην Α ́, Β ́ και Γ ́ τάξη των Δημόσιων Ημερησίων και Εσπερινών ΓΕ.Λ.1, ΕΠΑ.Λ. και Π.ΕΠΑΛ. για το σχολικό έτος 2023-2024, πρέπει να προχωρήσουμε σε έλεγχο ορθότητας των στοιχείων των μαθητών. Γι’ αυτό το λόγο σας παρακαλούμε να διαβάσετε και να συμπληρώσετε τα επισυναπτόμενα αρχεία. Οι 2 επισυναπτόμενες υπεύθυνες δηλώσεις, πρέπει να επιστραφούν ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΟΝΕΑ Βσυμπληρωμένες στη σχολική μονάδα μέχρι 15-5-23. Η πλατφόρμα για τις ηλεκτρονικές εγγραφές ΔΕΝ είναι σε λειτουργία ακόμα. Οι υπεύθυνες δηλώσεις μπορούν να συμπληρωθούν και ηλεκτρονικά μέσω του συνδέσμου:

ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΟΝΕΑ Α