Ιούν 22

Αποτελέσματα Εισαγωγικών Εξετάσεων Α’ Γυμνασίου 2017-2018

Παρακαλούνται οι κηδεμόνες των εισακτέων μαθητών να προσέλθουν στο σχολείο την Παρασκευή 23/06/2017 και ώρα  09:00 για να ενημερωθούν:

1) Για τα απαραίτητα υπηρεσιακά έγγραφα μετεγγραφής των παιδιών τους στο σχολείο μας, που θα ολοκληρωθεί το Σεπτέμβριο.

2) Για την προσκόμιση του Ατομικού Δελτίου υγείας μαθητή το οποίο θα πρέπει να  συμπληρώσουν με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς.

Τέλος οι εισακτέοι μαθητές θα πρέπει την Παρασκευή 23/6/2017 να δηλώσουν στο σχολείο το Όργανο Επιλογής τους και την 2η Ξένη Γλώσσα.

Ακολουθούν οι πίνακες των αποτελεσμάτων:

Επιτυχόντες Α’ Γυμνασίου Σχ. Έτους 2017-2018

Επιλαχόντες Α’ Γυμνασίου Σχ. Έτους 2017-2018