Δεκ 07

«Στη Δύση του ήλιου… άστρο Μουσικό»

Μαθητές και εκπαιδευτικοί, γονείς και απόφοιτοι του Μουσικού Σχολείου Πατρών σας καλούμε στη γιορτή «Στη Δύση του ήλιου… άστρο Μουσικό» που περιλαμβάνει:

• Γλυκίσματα
  • Δώρα
  • Τραγούδια από τα μουσικά μας σύνολα
  • Τραγούδια από συγκροτήματα αποφοίτων

… και πολλές ακόμα εκπλήξεις!

Τα μέλη της οικογένειας του Μουσικού Σχολείου Πατρών, έρχονται από όλα τα μέρη της Ελλάδας (και όχι μόνο), και «ανάβουν» με κέφι και μουσική την ελπίδα για ένα καλύτερο αύριο.

Σας περιμένουμε όλους στην 1η βραδινή Χριστουγεννιάτική εκδήλωση στον χώρο του σχολείου.

Ώρα έναρξης: 16:30-19:00 (εκτός αν δεν θέλουμε να φύγουμε…)

Σε περίπτωση που οι καιρικές συνθήκες δεν το επιτρέπουν θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα μας νέα ημερομηνία πραγματοποίησης. Μείνετε συντονισμένοι!!!