Δεκ 22

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΘΕΜΑ: «Αποστολή συγχαρητηρίων»
Θα θέλαμε να εκφράσουμε τα θερμά μας συγχαρητήρια στο Διευθυντή και στα Μουσικά σύνολα του Μουσικού Σχολείου Πατρών για την εξαιρετική παρουσία τους στην εκδήλωση: «Παρουσίαση δράσεων εκπαίδευσης στα πλαίσια του Εορτασμού των 200 ετών από την Ελληνική Επανάσταση» που διοργανώθηκε έπειτα από την συνεργασία της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας με την Περιφερειακή Δ/νση Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης Δ. Ελλάδας το Σάββατο, 18 Δεκεμβρίου 2021 και ώρα 19:30 στο Συνεδριακό και Πολιτιστικό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών.
Τα παιδιά συμμετείχαν κάτω από τις δύσκολες συνθήκες της πανδημίας, αλλά και του απαιτητικού προγράμματος ενός Γενικού Λυκείου και ανταποκρίθηκαν στο μέγιστο βαθμό. Αξίζουν σε όλους τους θερμά συγχαρητήρια!
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΧΑΪΑΣ